Εκ μέρους των μαθητών του σχολείου μας, των οικογενειών τους, των συναδέλφων μου, καθώς και ο ίδιος προσωπικά επιθυμώ να σας εκφράσω τις βαθιές ευχαριστίες μου για την στήριξη που παρείχατε έως τώρα στο  νεοϊδρυθέν σχολείο μας.

Στο σχολείο μας πιστεύουμε ότι η υποστήριξη Ατόμων με Ειδικές Εκπαιδευτικές Ανάγκες αποτελεί τον δείκτη της κουλτούρας μιας κοινωνίας. Με την ευγενική σας χορηγία σε ηλεκτρονικό εξοπλισμό (δύο Η/Υ με όλα τα περιφερειακά τους μέρη) συμβάλλατε στην παιδαγωγική ενδυνάμωση του σχολείου μας και στην στήριξη των μαθητών μας ώστε το όνειρο τους για κοινωνική ένταξη να γίνει πραγματικότητα.

Η ευγενική σας αυτή χειρονομία αποκτά ιδιαίτερη σημασία αυτόν τον καιρό που η κοινωνία μας βιώνει μια πρωτόγνωρη κρίση με πολλαπλές αρνητικές επιδράσεις για όλους μας.

Ο  Διευθυντής του Ε.Ε.Γ. Μεσολογγίου

Πατρόπουλος Αθανάσιος

Ευχαριστήρια Επιστολή προς Eurobank Εργασίας Α.Ε.

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *